Administrator Systemów Kopii Zapasowych

praca it: etat dla Human Resources Poland Sp. z o.o. / Jastrzębie Zdrój

Tagi: Sharepoint Exchange SQL Oracle Firebird

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się kompleksową obsługą informatyczną dużych i średnich przedsiębiorstw z południowej Polski, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: BACKUP/JASTRZ/AF/JOBS.PL

Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój

Opis stanowiska:

  • Administrowanie systemami kopii zapasowych oraz urządzeniami do przechowywania kopii zapasowych;
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów podczas wykonywania kopii zapasowych systemów z rodziny Windows, Linux i AIX, a także baz danych i systemów pocztowych;
  • Współpraca z administratorami poszczególnych systemów w sprawach dotyczących kopii zapasowych;
  • Projektowanie, integracja oraz wdrażanie rozwiązań w zakresie wykonywania kopii zapasowych;
  • Monitorowanie wydajności systemów kopii zapasowych oraz instalacja wymaganych poprawek;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z wykonywaniem kopii zapasowych: systemów firmy Microsoft (Windows, SQL, Exchange, SharePoint) oraz baz danych (Oracle, PostgreSQL, Firebird, MySQL);
  • Dobra znajomość systemów Red Hat, lub dystrybucji pokrewnych;
  • Doświadczenie w pracy z systemami EMC Networker oraz EMC Data Domain;
  • Umiejętność pracy z bibliotekami IBM TS3310;
  • Znajomość systemu IBM Tivoli Storage Manager;
  • Umiejętność programowania w BASH;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwająca tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Karnet sportowy;
  • Miła atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-23
Wyświetlona: 4398 razy