Ciekawa praca z językiem włoskim/niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Szczecin

Tagi: German Italian Customer Service Service Desk Help Desk

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, światowego lidera w branży obsługi klienta, działającego w ponad 30 krajach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta klienta.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroko pojętą obsługę klienta włoskojęzycznego lub niemieckojęzycznego. Zadaniem pracownika będzie głównie obsługa telefoniczna oraz mailowa między innymi w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z zakupionym sprzętem oraz usługami. Codzienny kontakt z językiem.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub niemieckiego
• Umiejętność obsługi komputera
• Zdolność analitycznego myślenia
• Komunikatywność
• Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Umowa o pracę na czas nieokreślony
• Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie
• Bogaty pakiet szkoleń (techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich)
• Rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, happy hours)
• Pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-24
Wyświetlona: 4827 razy