IT Project Manager

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: IT Project Manager kierownik team Leader

Kraków – centrum, małopolskie

Opis stanowiska pracy:
Zakres odpowiedzialności:
• ustalanie zakresu, kryteriów jakościowych i budżetu projektów z klientem;
• tworzenie planów projektu (komunikacji, ryzyka, analizy interesariuszy);
• tworzenie harmonogramów projektu we współpracy z zespołem programistycznym;
• prowadzenie projektów z wyznaczonym zespołem;
• odpowiedzialność za termin ukończenia, oddaną jakość oraz powierzony budżet projektu;
• stały monitoring i kontrola postępu projektu;
• reagowanie na zmiany zakresu, harmonogramu lub budżetu projektu;

Oferujemy:
• Elastyczny czas pracy.
• Opiekę medyczna i pakiet sportowy..
• Brak ograniczeń czasowych i brak nadgodzin. Model SCRUM.
• Urlop dostajesz wtedy kiedy potrzebujesz, a nie kiedy projekt na to pozwala.
• Umowę o pracę, o dzieło, samozatrudnienie

Wymagania:
• znajomość metodyki SCRUM
• minimum 2 lata doświadczenia w roli lidera zespołu projektowego,
• praktyczna wiedza o metodykach prowadzenia projektów;
• swobodna komunikacja w języku angielskim;
• skrupulatność i terminowość;

Miłe widziane:
• certyfikat metodyki kaskadowej (PMP, Prince2, IPMA);
• praktyczna wiedza z zakresu service design i ucd;
• doświadczenie w prowadzeniu projektów opartych o badania z użytkownikami;.
• Znajomość języka UML.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-04-29
Wyświetlona: 4501 razy