Starszy Analityk Konwersji Danych

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: ETL SQL ERP WebServices

Kraków

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, świadczącej usługi ubezpieczeniowe oraz zarządzania ryzykiem, a także usługi konsultingowe, prowadzimy rekrutację na stanowisko Analityka Konwersji Danych.

Opis stanowiska:
• Definiowanie potrzeb biznesowych klientów
• Budowanie trwałych relacji z klientem
• Aktywny udział we wszystkich cyklach wdrożenia projektu
• Zapewnienie przestrzegania metodyki CDS Conversion i jej najlepszych praktyk
• Wsparcie klienta – ekspercka wiedza dotycząca wdrażanego produktu
• Bezpośrednia współpraca z Głównym Konsultantem
• Zarządzanie zespołem

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanckim
• Doświadczenie w pracy z technologiami: ETL, WebServices, SQL
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz zarządzaniu zespołem
• Komunikatywność, zorientowanie na klienta
• Mobilność

Oferujemy:
• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• Indywidualną ścieżkę kariery
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku oraz możliwość nawiązania bliskich relacji z Klientami
• Możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności oraz wyznaczenia indywidualnej ścieżki zawodowej
• Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w biurze w centrum miasta
• Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach działalności firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-06
Wyświetlona: 4850 razy