{Wed Application Developer Wanted} |wawa| up to 15k

praca it: etat dla IT Kontrakt Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Front-End Developer JavaScript AngularJS HTML CSS

Cześć!

Pilnie Poszukuję Programisty aplikacji webowych

Lokalizacja: Warszawa / k dworca Zachodniego (praca w biurze u klienta)
Start: najpóźniej od 15.06.2015
Widły: 10k – 15k netto na b2b
Kontrakt na 6mcy z opcją przedłużenia

Wymagania:
- dwuletnie praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
- doskonała znajomość języków JavaScript, HTML 5, CSS 3
- znajomość frameworków AngularJs, jQuery, Bootstrap
- znajomość języka Java w stopniu podstawowym
- znajomość narzędzi wspomagających prace programistyczne: SVN, Jira, Maven
- wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów informatycznych

Zadania do realizacji
- tworzenia aplikacji do zarządzania kontrahentami,
- tworzenie nowych i rozbudowywanie istniejących systemów informatycznych o oparciu o dostarczone specyfikacje
- wsparcie testów funkcjonalnych i regresyjnych
- utrzymywanie produkcyjnych systemów informatycznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-05-18
Wyświetlona: 4558 razy