Front-end JavaScript Developer

zlecenia it dla Coldrun / Warszawa

Tagi: JavaScript AngularJS RequireJS HTML5 CSS3 SASS LESS RWD PHP MySQL

Miejsce pracy: Warszawa / możliwość częściowo pracy zdalnej
Numer referencyjny: FJD/1/0515

Realizowane zadania: – praca przy rozwoju systemu typu CRM

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość: JavaScript (OOP), AngularJS oraz RequireJS,
- bardzo dobra znajomość: HTML5, CSS3, SASS (Compass) / LESS,
- znajomość technik Responsive Web Design (RWD)
- podstawowa znajomość: PHP 5.3+ / MySQL
- znajomosć systemu kontroli wersji Git
- umiejętność pracy w systemie Linux lub OS X
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej – dbałość o detale

Dodatkowe atuty:
- znajomość modułów AngularUI (UI-Bootstrap)
- umiejętność pisania testów jednostkowych (Jasmine)
- dobra znajomość PHP 5.3+ / MySQL
- znajomość Drupal 7
- znajomość funkcjonalności standardu ECMAScript 6+
- znajomość JIRA, Confluence

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy
- możliwość pracy częściowo zdalnej
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-01
Wyświetlona: 4747 razy