Analityk Biznesowy - Wrocław

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Wrocław

Tagi: analityk biznesowy wrocław leasing

SMT Software S.A. to spółka świadcząca szeroko zakrojone usługi programistyczne dla sektora telekomunikacyjnego, finansowego, publicznego oraz medialnego. Działamy na rynku usług IT od 2001 roku w 3 oddziałach na terenie kraju: w Warszawie, Wrocławiu i w Gliwicach, obsługując zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów. Posiadamy najwyższy, złoty poziom certyfikacji Microsoft oraz jesteśmy technologicznym partnerem firmy ORACLE.
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy – Wrocław

Miejsce pracy :Wrocław

Nr ref: PR/AN/WRO/0110/SC

Opis stanowiska:
• Analiza wymagań funkcjonalnych oraz optymalizacja procesów biznesowych
• Analiza strategii, procesów biznesowych w celu ich optymalizacji
• Przygotowywanie założeń funkcjonalnych i wdrażanie nowych rozwiązań biznesowych w systemach informatycznych
• Rozwój i parametryzacja systemu informatycznego
• Konsultacje techniczne dla prowadzącego projekt „Project Managera”

Idealni kandydaci to osoby:
• Posiadające minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego
• Posiadające wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Posiadające wiedzę z zakresu modelowania procesów biznesowych
• Posiadające wiedzę z zakresu relacyjnych baz danych
• Z praktyczną wiedzą z zakresu inżynierii oprogramowania, analizy funkcjonalnej oprogramowania oraz modelowania systemów IT
• Ze zdolnościami analitycznymi, skrupulatnością, potrafiące logicznie myśleć oraz trafnie wnioskować

Dodatkowymi atutami będą:
• Doświadczenie w sektorze leasingowym
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
• Stałą pracę opartą na jasnych zasadach
• Świetną atmosferę pracy
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
• Prywatne ubezpieczenie medyczne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-01-11
Wyświetlona: 5524 razy