Programista .NET

praca it: etat dla LHR / Warszawa

Tagi: net programista asp net mvc

Zakres obowiązków:
- min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu
-Implementacja komponentów biznesowych w technologiach ASP.NET, .NET
oraz ASP.NET MVC
-Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację
biznesową
-Implementacja testów jednostkowych
-Integracja z systemami zewnętrznymi
-Wsparcie procesów analizy
-Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Technologie:
ASP.NET MVC z wykorzystaniem języka C#
Entity Framework oraz SQL
programowanie interfejsu aplikacji webowych: JavaScript, jQuery
GIT

Oferujemy:
-Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie (odziały w Polsce,
Czechach i USA)
-Uczestnictwo w ciekawych projektach, w kraju i za granicą
-Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych (szkolenia produktowe i
specjalistyczne)
-Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej
opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego)
-Rozbudowany program rozwoju pracownika
-Laptop i smartfon do indywidualnego wykorzystania przez każdego
pracownika
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
-Przyjazny zespół zbudowany z nieprzypadkowych osób, które nie zapomną
o Twoich urodzinach, ślubie, narodzinach dziecka
-Wyjazdy integracyjne w ciekawe miejsca – bo lubimy ze sobą nie tylko
pracować, ale też odpoczywać i wspólnie cieszyć się z sukcesów firmy
-Wygodne, nowoczesne biura, z dostępem do świeżych owoców, napojów,
przekąsek a przede wszystkim przestrzeni, która ułatwi Ci zarówno
skupienie, jak i chwile odpoczynku.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-06-24
Wyświetlona: 4271 razy