Programista aplikacji mobilnych IOS

praca it: etat dla Comarch SA / Kraków

Tagi: Programista aplikacji mobilnych IOS

Grupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce,
Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Obecnie do pracy poszukujemy
kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Numer referencyjny: PAM/M
Lokalizacja: Kraków
Wymagania:
• wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (również studenci ostatnich lat)
• dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz projektowania aplikacji mobilnych
• znajomość Objective C lub/oraz Swift
• znajomość środowiska MacOS
• znajomość Xcode 6
• znajomość programu developerskiego IOS (certyfikaty, profile provisioningowe itp.)
• iOS 7 SDK
• zdolność do szybkiego uczenia się nowych technologii
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych
• mile widziana biegła znajomość SQL, HTML, i obsługi narzędzi graficznych
• mile widziane doświadczenie w zakresie iPhoneRuntime wraz z Cocoa i UIKit

Obowiązki:
• programowanie (rozwój modułów oprogramowania)
• sporządzanie dokumentacji oprogramowania
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
• udział w międzynarodowych projektach
• współpracę z doświadczonymi specjalistami
• pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
• prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
• indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-15
Wyświetlona: 4547 razy