Programisra gier C++

praca it: etat dla Vivid Games S.A / Warszawa

Tagi: programista c++ programista gier

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy doświadczonej i silnie zmotywowanej osoby, która chce wykorzystać swój zapał i wiedzę współtworząc najwyższej jakości produkcje na platformy Apple iOS i Android. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na osiągnięcie celu a przy tym potrafisz efektywnie pracować w zespole – czekamy na Twoją aplikację!

ZADANIA
• Współtworzenie i utrzymywanie kodu gry opartej o najnowocześniejsze rozwiązania,
• Współpraca z zespołem programistów, grafików i testerów, wspólne stawianie czoła wyzwaniom,
• Praca w dynamicznym środowisku, opartym o metodyki agile,
• Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej.

OCZEKUJEMY
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty,
• Umiejętności tworzenia, analizy i optymalizacji kodu C, C++,
• Umiejętności tworzenia i rozumienia dokumentacji,
• Zdolności analitycznego myślenia,
• Wyobraźni, kreatywności i własnej inicjatywy,
• Umiejętności komunikacji w zespole, określania swoich potrzeb i informowania o wyzwaniach,
• Dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej pisemną komunikację oraz tworzenie i rozumienie dokumentacji,
• Mile widziane doświadczenie w tworzeniu gier przy użyciu silników Unreal Engine 3, Unreal Engine 4,
• Mile widziana znajomość OpenGL ES, Objective-C, Java, platforma Android i iOS,
• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z tworzeniem gier komputerowych, rynku gier, najnowszych trendów i rozwiązań,
• Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu matematyki 3D.

OFERUJEMY
• Szanse rozwoju zawodowego w ciekawej branży oraz dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• Przyjazną i kreatywną atmosferę,
• Elastyczne godziny pracy,
• Konkurencyjne, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
• Przejrzysty system awansów,
• Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie aktywności sportowej,
• Nowoczesne, dobrze zlokalizowane biuro,
• Codzienne śniadania, świeże owoce i napoje,
• Pomoc przy relokacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-07-20
Wyświetlona: 4528 razy