Network Engineer (Cloud Services)

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: network inżynier sieć cloud services

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta – producenta rozwiązań bezpieczeństwa sieci i lidera w swojej branży na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier ds. Sieci, który dołączy do zespołu klienta odpowiadającego za wsparcie klientów korzystających z rozwiązania klienta. Rozwiązanie to jest usługą Cloud, a jego zadaniem jest ochrona antyspamowa poczty e-mail oraz zapewnienie bezpieczeństwa serwisów webowych. Zadaniem inżyniera jest zapewnienie sprawnego funkcjonowania usługi i troubleshooting.

Opis stanowiska:

• Pełnienie roli Single Point of Contact dla kilku klientów z Europy
• Diagnozowanie problemów dotyczących użytkowania usługi (w tym ochrona anti-virus, anti-spam, data protection)
• Odpowiadanie na zgłoszenia klienta poprzez telefon, e-mail i chat (klientem jest zawsze osoba techniczna)
• Analiza incydentów, stałe poszerzanie swojej wiedzy, dzielenie się wiedzą z zespołem
• Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta

Wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!)
• Bardzo dobra znajomość sieci i protokołów HTTP, SMTP, TCP/IP
• Znajomość środowiska Proxy, AD/Exchange oraz produktów bezpieczeństwa (Gateway, Firewalls ect.)
• Zorientowanie na klienta i jego potrzeby

Oferujemy:
• Twórczą pracę w doświadczonym, multikulturowym zespole
• Bardzo dobre wynagrodzenie
• Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do obiadów, szkolenia ect.)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-07
Wyświetlona: 4345 razy