Poszukuję programisty .NET

praca it: etat dla VLOG / Warszawa

Tagi: Net ASP NET

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, a także dla agencji interaktywnych.

Aktualnie poszukujemy Programisty ASP.NET

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:
Projektowanie i programowanie web-owych aplikacji w technologiach ASP.NET, JavaScript, AJAX, C#
Testowanie modułów tworzonych aplikacji
Praca w zespole projektantów i programistów
Praca stacjonarna
Praca na pełny etat

Wymagania niezbędne:
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologii ASP.NET 4.0
Bardzo dobra znajomość środowiska Visual Studio .NET 2010 i/lub 2012 oraz Frameworku .NET 4.0
Bardzo dobra znajomość: C# / HTML 5 / XHTML / CSS / AJAX / JavaScript / JQuery / Jason / XML / LINQ

Wymagania mile widziane:
Znajomość API komponentów: Infragistics 2012 NetAdvantage for ASP.NET
Znajomość programowania (SQL, PL/SQL) baz danych: Oracle 11g/12c i/lub MySQL 5.6
Umiejętność programowania w PHP
Dobra znajomość języka angielskiego
Kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność

Widełki: 400-750/netto/dzień/B2B w zależności od kompetencji i doświadczenia

Dodatkowo oferujemy: prywatną opiekę medyczną kartę sportową.

Zachęcam do kontaktu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-11
Wyświetlona: 4258 razy