Informatyk z językiem niemieckim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Bydgoszcz

Tagi: IT Wsparcie Techniczne Asystent Service Desk

Aktualnie dla naszego klienta, światowego lidera w branży obsługi klienta, działającego w ponad 30 krajach, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroko pojętą obsługę klienta niemieckojęzycznego. Zadaniem pracownika będzie głównie obsługa telefoniczna oraz mailowa między innymi w zakresie rozwiązywania problemów technicznych związanych z zakupionym sprzętem oraz usługami.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Umiejętność obsługi komputera
- Zdolność analitycznego myślenia
- Komunikatywność
- Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Umowa o pracę na czas nieokreślony
- Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie
- Bogaty pakiet szkoleń (techniczne oraz z zakresu umiejętności miękkich)
- Rozbudowany pakiet socjalny

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania CV na adres [email protected] lub kontakt pod nr tel +48 501 329 579.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-08-17
Wyświetlona: 4757 razy