iOS Developer

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: iOS Developer Objective-C mobilne aplikacje

Naszym Klientem jest firma IT specjalizująca się w sektorze mobilnych usług finansowych. Swoje rozwiązania firma oferuje na wszystkie dostępne platformy. Poza rozwiązaniami gotowymi, firma specjalizuje się również w usługach szytych na miarę, głównie w obszarach bankowości oraz płatności mobilnych. Poszukujemy osób na stanowisko iOS Developera.

Zakres obowiązków:
• Tworzenie innowacyjnych technologii i rozwiązań w sektorze usług dodanych oraz finansowym;
• Samodzielne tworzenie rozwiązań programistycznych oraz praca w zespole nad wspólnym projektem.

Oczekiwania:
• Minimum 1-2 letnie doświadczenie zawodowe, jako programista iOS w tworzeniu aplikacji użytkowych;
• Znajomość urządzeń, systemów i środowisk Apple;
• Znajomość Objective-C;
• Znajomość systemów kontroli wersji;
• Doświadczenie w realizacji aplikacji użytkowych (UIKit, auto-layout itp.);
• Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do rozumienia dokumentacji;
• Zainteresowanie światem technologii mobilnych;
• Łatwe przyswajanie nowej wiedzy;
• Umiejętność samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem.

Mile widziane:
• Portfolio zrealizowanych aplikacji – Objective-C;
• Dostępność od października 2015.

Pracodawca oferuje:
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pakiet medyczny;
• Kartę Multisport;
• Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B;
• Twórczą atmosferę pracy w zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-01
Wyświetlona: 4191 razy