iOS Developer

praca it: etat dla ERS / Kraków

Tagi: iOS Developer Objective-C mobilne aplikacje Swift

Naszym Klientem jest firma prężnie działająca od 6 lat na krakowskim rynku. Firma rozwija zarówno projekty własne jak i ciekawe projekty dla klientów. Poszukuję osoby, która będzie pracować przy projekcie związanym z nowoczesną technologią płatniczą używaną podczas eventów na żywo (koncerty, wydarzenia sportowe). Obecnie przy projekcie Agile’owo pracuje 12 osobowy zespół.

Zakres obowiązków:
● Projektowanie i rozwijanie aplikacji;
● Projektowanie i optymalizacja baz danych;
● Współpraca z innymi osobami w zespole.

Oczekiwania:
● Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
● Bardzo dobra znajomość platformy iOS;
● Dobra znajomość języka Objective C lub Swift;
● Dobra znajomość Xcode;
● Doświadczenie z CoreData;
● Doświadczenie w tworzeniu aplikacji komunikujących się z serwerem (restAPI);
● Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
● Znajomość metodyk pracy Agile;
● Znajomość GIT, Jira/Pivotal/Trello/BaseCamp;
● Język angielski na poziomie zaawansowanym.

Dodatkowo:
● Umiejętność posługiwania się photoshopem (sporadyczna konieczność);
● Portfolio z aplikacjami – linki do appstore’a bądź link do github’a.

Pracodawca oferuje:

● Dogodną lokalizacje biura niedaleko centrum Krakowa w dzielnicy Podgórze;
● Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o dogodną formę umowy;
● Kartę Multisport.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-01
Wyświetlona: 4172 razy