Programista Backend/PHP

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: programowanie php JS

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy odoby na stanowisko: Programista Backend/PHP

Opis stanowiska:
- praca przy istniejącym i aktywnie rozwijanym projekcie gry, zorientowana na zadania;
- projektowanie i implementacja nowych mechanizmów związanych z rozwojem gry oraz wsparcie przy utrzymaniu produktu.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka PHP5 (OOP);
- dobra znajomość języka Javascript;
- znajomość zagadnień bazodanowych;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:
- wykształcenie informatyczne;
- doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (najmilej widziane: Yii);
- doświadczenie w pracy z bibliotekami JavaScript (najmilej widziane: jQuery, MooTools);
- doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych (najmilej widziane: Redis);
- doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API (np. Facebook);
- doświadczenie w pracy z aplikacjami z architekturą MVC;
- znajomość systemów kontroli wersji (SVN, GIT);
- umiejętność pracy w konsoli Linux;
- zainteresowanie tworzeniem gier.

Oferujemy:
- stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
- kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
- przyjazną atmosferę w firmie i zespole (playroom, wyjścia integracyjne, firmowe game jam’y);
- elastyczne godziny pracy (core hours 10.00-15.00).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-09-23
Wyświetlona: 3926 razy