Programista Python

praca it: etat dla Cyclad / Bytom

Tagi: Python

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania na potrzeby przechowywania oraz zarządzania danymi, poszukujemy kandydatów na powyższe stanowisko.

Obowiązki:
• Projektowanie aplikacji internetowych
• Tworzenie oraz modyfikowanie oraz optymalizacja istniejącego kodu
• Testowanie nowopowstałych fragmentów kodu
• Dokumentowanie wytworzonych funkcjonalności

Wymagania:
• Umiejętność programowania obiektowego w języku Python
• Bardzo dobra znajomość framework’a Django
• Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
• Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub zrealizowane projekty niekomercyjne

Mile widziane:
• Umiejętność programowania w JavaScript (jQuery, ExtJS)
• Praktyczna wiedza dotycząca systemów kontroli wersji (GIT)
• Doświadczenie w pracy z bazą MySQL
• Znajomość HTML i CSS
• Absolwenci studiów wyższych oraz studenci zaoczni

Oferujemy:
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności
• Elastyczny grafik pracy
• Bogaty pakiet benefitów w tym: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe ubezpieczenie
• Swobodną atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach) oraz bezpłatnego miejsca parkingowego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-07
Wyświetlona: 4331 razy