Grafik / Web Designer

praca it: etat dla Vision Agencja Reklamowa / Łódź

Tagi: InDesign Adobe Flash

Wymagania:
- biegłości w programach: Adobe Photoshop, Flash, Illustrator, InDesign;
- doświadczenia z kreacją na potrzeby DTP & Web
- Dokładności, dbałości o szczegóły, rzetelności,
- kreatywności i poczucia estetyki,
- śledzenia najnowszych trendów
- doświadczenie

Zadania:
- tworzenie projektów graficznych na potrzeby ATL, BTL, WWW
- tworzenie identyfikacji wizualnych i kreacja wizerunku,
- opieka graficzna nad realizowanymi projektami.

Oferujemy
- możliwości rozwoju w przyjaznej atmosferze,
- współpracę z młodymi doświadczonym zespołem,

Forma zatrudnienia:
- praca w biurze, w pełnym wymiarze godzin

Oferty wraz z portfolio prosimy składać pod adres [email protected]

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-20
Wyświetlona: 8128 razy