Interactive html5 developer / animowane bannery

zlecenia it dla Interaktik / Cała Polska

Tagi: html5 bannery programista flash animacja developer as

Interaktik poszukuje osoby do tworzenia animowanych bannerów w HTML5 do stałej współpracy.

Czego oczekujemy::

- doświadczenia w przygotowywaniu animowanych bannerów w HTML5,
- b.d. znajomość HTML5,
- dobrej znajomość Adobe Photoshop,
- umiejętności animowania bannerów na podstawie dostarczonych storyboardów,
- portfolio z przykładami komercyjnych prac,
- dyspozycyjność w ciągu dnia pracy,
- samodzielność, terminowość, rzetelność,

Zakres obowiązków:

- Animowanie na podstawie dostarczonego storyboardu
- Przygotowywanie pod dostarczoną specyfikacje wydawcy (np. Google/GDN, DoubleClick Studio, Sizmek, MediaMind, itp.)

Dodatkowe atuty:

- znajomość Adobe Edge, Google Web Designer,
- umiejętność konwertowania bannerów Flash do HTML5,
- umiejętność tworzenia animacji flash,

Co oferujemy:
- stałe zarobki,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę wyłącznie dla międzynarodowych marek,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-14
Wyświetlona: 4106 razy