iOS Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: iOS Programista Objectiv-C Mobile Developer

Oferta jest skierowana do iOS Developerów, którzy mają minimum rok doświadczenia komercyjnego. Firmy z Krakowa poszukuje specjalisty, który dołączy do wieloosobowego zespołu i wesprze go swoim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji użytkowych.

Dostępność: maksymalnie do miesiąca

Współpraca: na stałe, na cały etat

Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę

Widły: do 9 000 PLN brutto na UoP lub do 10 000 PLN netto na FV, dodatkowo: pakiet medyczny i karta multisport

Opis stanowiska:
planowanie, projektowanie i realizacja aplikacji na platformę iOS
tworzenie innowacyjnych technologii i rozwiązań na rzecz biznesu
samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem.

Wymagania:
minimum roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę iOS,
znajomość urządzeń, systemów i środowisk Apple,
znajomość Objective-C
zainteresowanie światem technologii mobilnych,
umiejętność samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem

Znajomość języków obcych:
angielski pozwalający na zrozumienie dokumentacji technicznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-10-20
Wyświetlona: 3783 razy