Programista JAVA (Śródmieście)

praca it: etat dla Klient firmy New-Invest / Warszawa

Tagi: Java Webservices Eclipse

Nasz Klient to nowoczesna firma z branży IT, obsługująca największe banki na terenie Europy. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na świadczone usługi, jest w trakcie wzmacniania i rozbudowy zespołu odpowiedzialnego za rozwój oprogramowania. Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Programista Java

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)
Wynagrodzenie: 8,500 PLN brutto (Umowa o Pracę) 8,500 PLN netto (B2B)

Jako naszemu Pracownikowi zaoferujemy Ci:

-Realizowanie wielu ambitnych oraz ciekawych projektów
-Różnorodność zadań oraz możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
-Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
-Dużą autonomię oraz samodzielność pracy
-Pracę w międzynarodowym środowisku
-Stabilne zatrudnienie w duńskiej firmie, umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
-Sponsorowanie pakietu rekreacyjnego oraz opiekę medyczną

Jeżeli:

-Posiadasz co najmniej rok doświadczenia na stanowisku Programista Java
-Dobrze znasz j. angielski
-Bardzo dobrze znasz język JAVA, Webservices, Eclipse
-Wykazujesz znajomość technologii webowych (CSS, HTML, JavaScript)

Zadania, które będziesz wykonywał na tym stanowisku:

Programowanie, consulting, udzielanie wsparcia technicznego, tworzenie oraz wdrażanie rozwiązań, przeprowadzanie testów, tworzenie dokumentacji

-Mile widziana znajomość JEE, .NET, SQL, Oracle
-Mile widziana znajomość j. niemieckiego (wtedy istnieje możliwość wyjazdów delegacyjnych do Niemiec)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-05
Wyświetlona: 3808 razy