iOS Developer

praca it: etat dla Appformation Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista iOS developer Wrocław iOS Swift

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany iOS Developer do szybko rozwijającego się międzynarodowego software-house’u. Obecnie realizujemy bardzo wiele atrakcyjnych, pełnych wyzwań projektów dla ciekawych startupów i uznanych firm. Jeśli posiadasz doświadczenie na wspomnianym stanowisku, chcesz stale zwiększać swoje umiejętności i planujesz karierę w branży – jesteśmy idealnym wyborem dla Ciebie.

Oferujemy:

elastyczne godziny pracy,
możliwość nauki i ciągłego rozwoju (nie tkwisz w tym samym projekcie przez X-lat),
różne wymiary pracy (studentko/studencie też aplikuj!),
zarobki w widełkach (3.500-7500 netto),
przyjemna atmosfera pracy,
wysokiej jakości sprzęt (pracujemy na komputerach Apple)
komfortowe biuro (jeśli wolisz pracować z domu, od czasu do czasu jest to możliwe),
lekcje języka angielskiego w czasie pracy,
wyjazdy na konferencje oraz szkolenia.
czynny udział w budowaniu działu mobilnego,
możliwość realizacji własnych pomysłów.

Wymagania

Dobrze by było, gdybyś znał(a) się na:

ObjectiveC
Swift (w nim głównie kodujemy nasze projekty)
Cocoa Framework
Git
Testowaniu aplikacji
HockeyApp, Maven, Jenkins, Fabric.io będą atutami
Wymagamy minimum rok komercyjnego doświadczenia w kodowaniu aplikacji!

Ponadto:

dobra znajomość języka angielskiego,
zapał do pracy,
umiejętność logicznego myślenia,
nastawienie na rozwiązywanie problemów,
umiejętności komunikacyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-13
Wyświetlona: 3722 razy