Junior Android Developer

praca it: etat dla Cosmoworker Polska / Gdańsk

Tagi: Programista Java GIT Continous Integration Android Studio

Cosmoworker Polska prowadzi obecnie projekt rekrutacyjny na stanowisko Junior Android Developer dla klienta, mającego swoją siedzibę w Gdańsku.

Opis stanowiska:

- proponowanie kierunku rozwoju technicznego aplikacji mobilnych,
- rozwój dotychczasowych aplikacji dla platformy Android,
- współpraca przy projektowaniu architektury komunikacji,
- wspieranie biznesu podczas projektowania aplikacji mobilnych.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka Java,
- doświadczenie w pracy z Continous Integration,
- doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania GIT,
- bardzo dobra znajomość środowiska Android Studio lub Eclipse,
- dobra znajomość środowiska Android, architektury i UX systemu Android,
- komunikatywność,
- inicjatywa w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

- pracę w Gdańsku,
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (4500-5500 zł/miesiąc),
- umowa B2B.

Dodatkowe informacje:

możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz

Jeżeli masz pytania:

odwiedź: cosmoworker.pl
lub zadzwoń:
0048 (61) 250-4-255
660-457-009
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker Polska
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 10946

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-23
Wyświetlona: 4083 razy