Programista PHP

praca it: etat dla Fachowcy.pl / Warszawa

Tagi: Programista PHP MySQL zf2 yii

Notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupa Fachowcy.pl Ventures S.A. oferuje kompleksową obsługę obecności małych i średnich firm w Internecie w modelu abonamentowym (więcej: www.fachowcy.pl).

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku programista PHP.

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwój aplikacji webowych
  • tworzenie modułów do istniejących aplikacji, z których korzystają użytkownicy
  • dbanie o jakość kodu i działania aplikacji

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji (4 000 – 8 000 zł netto);
  • pracę w warszawskim biurze w wybranych godzinach pomiędzy 7:00 a 18:00 (od czasu do czasu możliwa jest także praca zdalna);
  • pracę w wybranym środowisku (OS, IDE);
  • przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
  • udział w ciekawych projektach;
  • prywatną opiekę medyczną.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości PHP5;
  • bardzo dobrej znajomości baz danych MySQL lub PostgreSQL;
  • znajomości co najmniej jednego frameworka ZendFramework 2, Symfony 2 lub Yii;
  • znajomości JavaScript i HTML5.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • znajomość wzorców projektowych i architektonicznych;
  • znajomość zagadnień związanych z testowaniem kodu i aplikacji;
  • znajomość zagadnień z zakresu optymalizacji oraz skalowalności aplikacji;
  • znajomość korelacji między instrukcjami języka programowania a operacjami I/O, zarządzaniem pamięcią, nawiązywaniem połączeń itp.
  • umiejętność analizy rozwiązań proponowanych przez klienta i umiejętność wskazania rzeczywistych problemów;
  • znajomość git;
  • znajomość Bootstrap 3, CSS3.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-11-26
Wyświetlona: 4451 razy