SOC/SIEM Consultant

praca it: etat dla Vector Synergy Ltd. / Poznań

Tagi: SOC SIEM Security

Firma Vector Synergy, w związku z dynamicznym rozwojem projektów międzynarodowych z obszaru bezpieczeństwa cybernetycznego, poszukuje osoby na stanowisko SOC/SIEM Consultant.
Zakres obowiązków
• Przygotowywanie koncepcji Security Operations Centre (SOC) dla klientów Vector Synergy
• Wdrażanie koncepcji SOC dla klientów Vector Synergy
• Planowanie i rozwój produktu SOC we współpracy z Product Managerem
• Udział w spotkaniach pre-sales oraz projektach międzynarodowych związanych z budową oraz koncepcją SOC
• Analiza bezpieczeństwa za pomocą platformy Security Information and Event Management (SIEM)
• Research i development nowych możliwości oraz nowych kierunków rozwoju usług typu SOC
• Wspomaganie zespołu CDeX w przygotowaniach scenariuszy szkoleń
• Aktywny udział w szkoleniach CDeX w przydzielonej roli

Wymagania
• Doświadczenie w pracy operacyjnej i koncepcyjnej z Security Operations Centre (SOC) i Security Information and Event Management (SIEM)
• Doświadczenie we wdrażaniu SIEM
• Bardzo dobra znajomość technologii sieciowych i projektowania sieci z punktu widzenia IT Security
• Praktyczna wiedza w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji systemów IT SEC
• Bardzo dobra znajomość TCP/IP
• Duża samodzielność, proaktywna postawa
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
• Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych
Co oferujemy
• Pracę z klientami zagranicznymi instytucji komercyjnych i publicznych
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Częste wyjazdy zagraniczne
• Możliwość rozwoju
• Dofinansowanie do certyfikatów i konferencji
• Pakiet szkoleń międzynarodowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-08
Wyświetlona: 3682 razy