iOS Developer

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: iOS Developer

Stanowisko: iOS Developer

Klient: Firma tworzona przez specjalistów zajmujących się programowaniem, zarządzaniem, analizami rynku oraz nawiązywaniem kontaktów z klientami. Lider w branży mobilnych usług finansowych. Istnieje na rynku już od ponad 12 lat, realizując projekty dla znaczącego klienta biznesowego.

Forma współpracy: wedle oczekiwań kandydata (umowa o dzieło/umowa o pracę/FV)

Opis stanowiska:
• planowanie, projektowanie i realizacja aplikacji na platformę iOS
• tworzenie innowacyjnych technologii i rozwiązań na rzecz biznesu
• samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem

Wymagania:
• minimum 1,5 roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę iOS
• znajomość urządzeń, systemów i środowisk Apple
• znajomość Objective-C
• zainteresowanie obszarem technologii mobilnych
• umiejętność samodzielnego tworzenia rozwiązań programistycznych oraz pracy w zespole nad wspólnym projektem

Znajomość języków obcych:
• angielski pozwalający na zrozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:
• portfolio zrealizowanych aplikacji: Objective-C

Klient oferuje: 4 000 – 9 000 zł netto (do negocjacji)

Dodatkowe benefity:
• pakiet medyczny – Luxmed
• karta Multisport

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-16
Wyświetlona: 3597 razy