Starszy Programista PHP

zlecenia it dla Business Consulting Center Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: php programista kraków sql developer

Reprezentuję grupę BCC, która jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania. Obecnie poszukujemy Starszego Programisty PHP z b. dobrym angielskim i mile widzianym doświadczeniem w organizacji pracy developerów.

Wymagania: znajomość PHP, MySQL, E-commerce, mile widziana znajomość CS-Cart
Obowiązki: usprawnienie wydajności kodu systemu e-commerce opartego na PHP (CS-Cart)
Stawka: jesteśmy otwarci, ale myślę że 1200zł/dzień netto to byłaby już zaporowa kwota.
Forma zatrudnienia: B2B, ewentualnie umowa o pracę

Starszy Programista PHP wesprze nas w projektach, które realizujemy dla dużej firmy z Krakowa (międzynarodowa firma produkcyjna), u której wdrażaliśmy system SAP. Jest to praca na pełen etat, stacjonarnie i rozpoczyna się w lutym 2016 roku (możliwy też marzec), potrwa rok-dwa. Obecny projekt dotyczy rozwoju i utrzymania portalu dla klientów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2015-12-29
Wyświetlona: 4054 razy