Programista PHP / Web Developer

praca it: etat dla Mass Internet / Kielce

Tagi: programista php webdeveloper

Opis stanowiska:

realizacja nowych i rozwijanie istniejących serwisów WWW wdrażanie dedykowanych aplikacji internetowych

Wymagania:

programowanie obiektowe w PHP5 znajomość frameworka Symfony2 bardzo dobra znajomość Javascript, AJAX dobra znajomość MySQL lub innej bazy SQL (PostgreSQL, MSSQL) dobra znajomość HTML, CSS + RWD znajomość systemu kontroli wersji GIT umiejętność pracy w środowisku linuxowym (Ubuntu/Debian) minimum roczne doświadczenie w powyższych technologiach umiejętność pracy zespołowej oraz odpowiedzialność i samoorganizacja

Mile widziane doświadczenie w: Allegro API

Oferujemy:

stałą i pewną pracę w Kielcach pracę w ustalonych godzinach od poniedziałku do piątku rozwój zawodowy poprzez styczność z oprogramowaniem wdrażanym w różnych branżach, naukę optymalizacji kodu i korzystania z baz danych pracę w młodym i dynamicznym zespole wynagrodzenie podstawowe + premia za zrealizowane zadania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-01-19
Wyświetlona: 4658 razy