Stanowisko - specjalista ds. marketingu społecznościowego

praca it: etat dla Serwis informacyjny Halo Łódź / Łódź

Tagi: marketing moderator

Stanowisko – specjalista ds. marketingu społecznościowego (niepełny wymiar czasu pracy)

Zakres obowiązków
- animacja profili społecznościowych (Facebook, Blip)
- moderowanie treści związanych z patronatami medialnymi i instytucjami partnerskimi
- wsparcie działań marketingowych serwisu

Wymagania
- student/ka ostatniego roku lub osoba, która niedawno ukończyła studia
- szybkość i sprawność działania, dobra organizacja pracy
- pewność siebie, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w projekt
- reprezentacyjność i kultura osobista
- umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane
- prawo jazdy kategorii B (wykorzystywane na co dzień)
- doświadczenie w pracy przy serwisie internetowym
- doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy
- udział w dużym projekcie medialnym
- prace w młodym i dynamicznym zespole
- dobrą atmosferę i pracę w nowoczesnym środowisku

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres [email protected]
Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-04
Wyświetlona: 7388 razy