Specjalista SEM

praca it: etat dla SoInteractive / Kraków

Tagi: seo

Agencja interaktywna SoInteractive specjalizuje się w łączeniu nowatorskiej kreacji z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami webowymi. W swych projektach internet traktuje jako element skupiający świat rzeczywisty oraz inne media. SoInteractive łączy kompetencje kreatywne i graficzne z inżynierskimi.

Poszukujemy osobę na stanowisko:
SPECJALISTA SEM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* przygotowanie i optymalizacja kampanii ppc w systemach adwords i businessClick * pomoc przy pozycjonowaniu i optymalizacji serwisów internetowych * przygotowywanie prezentacji oraz raportowanie prowadzonych działań * przygotowywanie ofert handlowych współpracując z działem client service * posprzedażowa obsługa klienta

WYMAGANIA:

* doświadczenie na podobnym stanowisku * znajomość narzędzi analitycznych google t.j. analytics, trends, insights for search * posiadanie certyfikatów branżowych * bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

* bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Krakowie * atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata * stabilne warunki zatrudnienia * świeże owoce w każdy piątek :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-05-20
Wyświetlona: 6729 razy