Senior iOS Engineer

praca it: etat dla New-Invest / Wrocław

Tagi: iOS

Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 9 000 – 14 000 zł netto na B2B

Oferujemy:
•stabilność zatrudnienia
•elastyczne godziny pracy
•prywatną opiekę medyczną
•kartę Multisport
•orgranizowanie tzw. meetupów i hackathonów
•lekcje j.angielskiego
•sprzęt i oprogramowanie wg własnego wyboru
•ping-pong, stół bilardowy, konsole do gier, gry planszowe, drukarki 3D
•w pełni zaopatrzoną kuchnię (świeże owoce i śniadanie wliczone w cenę)

Zakres obowiązków:
• opracowanie jakości aplikacji mobilnych na platformy iOS, oparte np. na beacons oraz video-first apps for iPhone and Apple
• efektywne przekształcanie swoich najlepszych pomysłów w innowacyjne aplikacje mobilne
• gotowość do próbowania nowych rozwiązań i eksperymentowania

Wymagane kwalifikacje:
• Biegła znajomość j. angielskiego
• M.in. 4 lata doświadczenia przy użyciu aplikacji iOS Objective-C i / lub SWIFT.
• Znajomość popularnych bibliotek i narzędzi (np CocoaPods, AFNetworking)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-03
Wyświetlona: 3683 razy