iOS Developer - Tango Digital Agency

praca it: etat dla Tango Digital Agency / Kraków

Tagi: iOS programista developer krakow mobilne

Szukamy samodzielnego i doświadczonego iOS Developera do pracy w naszym 25+ osobowym zespole w Tango Digital Agency. Tango to agencja, specjalizująca się w aplikacjach webowych i mobilnych – mamy też własny międzynarodowy startup będący platformą B2B do bookingu taksówek i limuzyn – obecnie w 410 miastach na świecie (http://talixo.de/en/).

Główne zadania:
Wdrażanie projektów mobilnych po stronie iOS i dbałość o najwyższą jakość dostarczanych aplikacji.
Code review i nadzorowanie procesu developmentu jako lead developer, a także odpowiedzialność za rozwój i szkolenie zespołu

Co oferujemy:
Bardzo ciekawe i zróżnicowane projekty dla dużych klientów,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość współtworzenia bardzo fajnego teamu rozumiejącego pracę nad projektami mobilnymi,
Pyszną kawę i wypełnioną po brzegi lodówkę,
Nowoczesne biuro z widokiem na Błonia.

Nasze wymagania:
Praca na full time,
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia iPhone/iPad,
Bardzo dobra znajomość Objective-C, Swift,
Doświadczenie w pisaniu UI oraz Unit Testów,
Doświadczenie w procesie publikacji i promocji w App Store,
Znajomość design patterns dla iOS,
Doświadczenie w debugowaniu na poziomie aplikacji i systemu operacyjnego,
Obsługa Photoshopa i/lub Sketcha,
Komunikatywna znajomość j. angielskiego..

Mile widziane:
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na Apple Watch.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-03
Wyświetlona: 4659 razy