Java Developer / Warszawa (Bemowo)

praca it: etat dla Spring Software Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Java JEE JSE SQL

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań IT i infrastrukturalnych rozwiązań branżowych dla dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: JAVA DEVELOPER

Lokalizacja:Warszawa/Bemowo
Rodzaj umowy: B2B (preferowana) lub umowa o pracę
Czas trwania umowy: nieokreślony Wynagrodzenie: 4.500,00 zł – 8.500,00 zł / miesięcznie (netto przy B2B)
Zatrudnienie: bezpośrednio przez klienta

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i rozwijanie systemów klienckich opartych na technologii JavaSE/JavaEE
• Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
• Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunki informatyczne i pokrewne
• Dobra znajomość technologii JavaEE/JavaSE
• Znajomość środowisk Unixowych (Linux, Solaris)
• Znajomość baz danych ( SQL, Oracle)
• Znajomość angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziana:
• Znajomość środowisk telekomunikacyjnych,
• Znajomość platform aplikacyjnych open source np. Tomcat, GlassFish, JBoss, Mobicents
• Znajomość kilku z narzędzi DevOps: Jenkins, Sonar, Maven, Gradle, Vagrant, Git, GitFlow, Jira, Confluence

Oferujemy:
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
• Szkolenia i certyfikacje
• Wyjątkową atmosferę pracy w ambitnym, profesjonalnym i młodym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-07
Wyświetlona: 3971 razy