Tester oprogramowania

praca it: etat dla TJ.Software / Białystok

Tagi: tester oprogramowania

TJ. Software – Your Agile Development Team
is looking for

Tester Oprogramowania

Obowiązki:
Przygotowywanie scenariuszy testów
Sporządzanie i monitorowanie harmonogramów testów
Analiza, planowanie i wykonywanie testów regresyjnych, raportowanie
Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (aplikacje webowe i mobilne)
Pisanie przypadków testowych na podstawie dokumentacji (przypadki użycia, wymagania funkcjonalne itp.)
Wykonywanie funkcjonalnych i/lub integracyjnych testów oprogramowania
Rozwijanie i utrzymywanie środowiska testowego
Współpracowanie z programistami w zakresie rozwiązywania problemów jakościowych

Wymagania:
Doświadczenie w zakresie testowania aplikacji
Znajomość procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania
Doświadczenie w pracy z Git
Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
Znajomość narzędzi automatyzacji testów (TestComplete, Selenium itp.)
Znajomość zagadnień z zakresu testowania (ISTQB)
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
Ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
Pracę w zmotywowanym, zgranym zespole i w bardzo dobrej atmosferze
Współpracę z doświadczonymi ekspertami w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
Indywidualne podejście do pracownika oraz przyjemną atmosferę w pracy
Możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się
Wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-16
Wyświetlona: 5090 razy