Grafik 2D - Unity

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: Grafik 2D Unity

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych oraz mobilnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik 2D – Unity

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
-składanie elementów 2D i GUI w środowisku Unity;
-cięcie i budowanie bazy grafik pod interfejs;
-optymalizacja elementów graficznych GUI.

Wymagania:
-podstawowa znajomość środowiska unity;
-znajomość programu Photoshop;
-umiejętności związane z projektowaniem GUI;
-dobre poczucie estetyki;
-zmysł techniczny;
-samodzielność w szukaniu rozwiązań;
-kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
-wysoka motywacja, dojrzałość i dobre zorganizowanie.

Mile widziane:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
-doświadczenie w animacji (Particle System) w środowisku Unity.

Oferujemy:
-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
-możliwość pracy ze strategicznymi partnerami firmy;
-kartę multisport;
-wpływ na kierunek rozwoju firmy;
-elastyczne godziny pracy;
-przyjazną atmosferę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-23
Wyświetlona: 4739 razy