Młodszy Programista .NET (branża ubezpieczeniowa)

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: NET MySQL ASP NET

Dla naszego klienta, poważnego i stabilnego gracza z rynku ubezpieczeń, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Młodszy Programista .NET

lokalizacja: Warszawa

Zadania:

Tworzenie oraz rozbudowę i modyfikację istniejących aplikacji internetowych

Wymagania:

Co najmniej rok doświadczenia w programowaniu w technologii .NET

Bardzo dobra znajomość technologii .NET (.NET Framework 3.5 / 4.0)

Znajomość ASP .NET 2.0 / 4.0 / MVC oraz baz danych MS SQL 2005 / 2008

Znajomość języka SQL

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych, wykorzystujących platformę.NET oraz bazy danych MS SQL Server 2005/2008 i MySQL

Znajomość j. angielskiego (swobodne czytanie dokumentacji technicznej)

Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Elastyczne godziny pracy

Możliwość rozwoju poprzez udział w innowacyjnych projektach oraz współpracę w pozostałych spółkach międzynarodowego koncernu

Zapraszamy do aplikowania: http://interpermit.es-candidate.com/pl/application/form/226921/0/1/

Odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “o ochronie danych osobowych”, dz.u. nr 133, poz. 833.” Inter-Permit Group sp. z o.o. numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-31
Wyświetlona: 3912 razy