iOS Developer - Warszawa

praca it: etat dla Find Staff / Warszawa

Tagi: AppStpre iOS Xcode Objective-C

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu aplikacji mobilnych oraz gier, poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko:

iOS Developer – Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
- tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS
- pisanie kodu aplikacji,
- publikowanie aplikacji w AppStore

Wymagania:
- minimum 3-letnie doświadczenie w branży aplikacji mobilnych
- bardzo dobra znajomość Objective-C i Xcode
- portfolio aplikacji opublikowanych w AppStore
- język angielski na poziomie komunikatywnym z naciskiem na język techniczny
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowy cywilnoprawne lub kontrakt)
- możliwość rozwoju zawodowego (zapewniony pakiet szkoleń)
- stałe wynagrodzenie od 7000 do 11 000 zł/netto ( wysokość wynagrodzenia podlega negocjacji)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-12
Wyświetlona: 4170 razy