Senior PHP Developer

praca it: etat dla Cyclad / Białystok

Tagi: Senior PHP Developer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Nasz Klient to, dynamicznie rozwijającej się firmy, która dostarcza rozwiązania informatyczne, automatyzujące procesy biznesowe firm polskich i zagranicznych. Specjalizują się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania oraz aplikacji mobilnych, outsourcingu IT, tworzeniu rozwiązań opartych na chmurze obliczeniowej, jak i konsultingu procesów informatycznych.

Opis stanowiska:
• Tworzenie i implementacja aplikacji i systemów rozwijanych przez firmę
• Realizowanie zadań wynikających z planu projektu
• Współpraca w ramach międzynarodowych projektów

Wymagania:
• Wykształcenie informatyczne
• Minimum 3 lata doświadczenia
• Bardzo dobra znajomość php5 i oop
• Bardzo dobra znajomość html5, css3
• Bardzo dobra znajomość javascript, ajax, jquery
• Dobra znajomość sql (mysql, postgresql)
• Znajomość drupal będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w technologiach front-end
• Znajomość wzorca mvc
• Mile widziana znajomość frameworka symfony lub zend
• Znajomość systemu kontroli wersji svn/git
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (co najmniej b1+ wg skali europejskiej)
• Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespol

Oferujemy:
• Twórczą pracę dla polskich oraz zagranicznych klientów
• Udział w zaawansowanych technologicznie oraz niezwykle ciekawych projektach
• Świetną atmosferę w zespole kreatywnych specjalistów
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Elastyczność pracy i działania
• Dofinansowanie karty multisport
• Prywatną opiekę medyczną
• Szkolenia, konferencje oraz dostęp do platform e-learning

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-29
Wyświetlona: 4758 razy