Database Administrator

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: SQL Server Reporting Analysis Services Integration Services

Wynagrodzenie: 12 000 – 15 000 zł netto

Rodzaj umowy: B2B

Gdzie: Kraków

Firma oferuje:
stabilność zatrudnienia
praca w międzynarodowym środowisku
elastyczne godziny pracy
prywatna opieka medyczna
karta Multisport
lekcje j.angielskiego

Opis firmy:
Firma z Krakowa istniejąca od 20 lat, będąca zintegrowanym dostawcą rozwiązań
informatycznych o przedłużonej gwarancji i zarządzania i administracji F&1.
Swoje siedziby posiada również w USA oraz w Tajlandii.

Opis stanowiska
optymalizowanie oraz tuningowanie baz danych
instalowanie, konfigurowanie oraz administrowanie
bazami danych
monitorowanie poprawności działania baz danych i serwerów
aktualizacja systemu oraz wersji bazy danych
tworzenie kopii zapasowych
rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
biznesowych oraz zespoły techniczne
udział w projektach wdrożeniowych

Wymagania i obowiązki

wykształcenie informatyczne/pokrewne,
co najmniej 2-letnie doświadczenie
bardzo dobra znajomość systemów bazodanowych SQL Server 2008/2012/2016
mile widziana znajomość Reporting, Services, Analysis Services i Integration Services
umiejętność projektowana i programowania baz danych, optymalizacji zapytań,
bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Informacje o rekrutacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-09
Wyświetlona: 4126 razy