Praca dla iOS Developera [KRAKÓW]

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: iOS

Szukamy Pracownika na stanowisko: iOS Developer – Kraków (Stare Miasto)

Projekty i obowiązki: Praca przy dużych systemach B2B (na przykład narzędzie do obiegu dokumentów). Projekty związane z tworzeniem stron internetowych, panele administracyjne, CMS-y dla aplikacji mobilnych.

Dlaczego warto u nas pracować ?

- zapewniamy dobry sprzęt i najnowsze oprogramowanie
- realizujemy ciekawe projekty dla znanych marek
- istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej
- zapewniamy prywatne ubezpieczenie medyczne
- każdy pracownik raz w roku ma możliwość wybrać sobie szkolenie lub konferencję, w której chce uczestniczyć, firma pokrywa koszty dojazdu, zakwaterowania i uczestnictwa

Jeżeli:

- masz doświadczenie w programowaniu (język dowolny, ok. 3 lata, może być niekomercyjnie)
- chcesz programować aplikacje mobilne na iOS ( + ewentualnie Android)
- znasz podstawy programowania mobile
- masz zaplecze teoretyczne: nasz wzorce projektowe, typowe algorytmy,
- potrafisz odróżnić quick sort od bubble sort i wiesz co to drzewo binarne
- jesteś samodzielny i gotowy na rozwój

To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie ! :)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-11
Wyświetlona: 3787 razy