C++ Developer

praca it: etat dla XENTIVO Sp. z o.o. / Cała Polska

Tagi: C ++ DEM BDAM GLES 2 0 OSG Client / Server iOS Android

Xentivo specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych przeznaczonych do optymalizacji procesów biznesowych (BPM), zarządzaniem relacjami z klientami (CRM), budową Portali oraz tworzymy aplikacje mobilne. Na co dzień pomagamy dużym krajowym i międzynarodowym korporacjom. Współpracujemy z firmami z sektora Finansowego, Farmaceutycznego, Energetycznego i Publicznego. W biznesie wyróżniają nas kreatywne i racjonalne podejście do wymagań, wytrwałość w dążeniu do celu oraz kompetencje i tego oczekujemy od naszych pracowników.
Rozwijając Xentivo stawiamy na ludzi i ich wrodzony potencjał.
Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: http://www.xentivo.pl/

Stanowisko: C++ Developer

Zadania:
- Tworzenie i rozwój aplikacji oraz oprogramowania
- Utrzymywanie i testowanie istniejącego oprogramowania

Wymagania:
- Wyższe wykształcenie w dziedzinie informatyki, matematyki dyskretnej lub dziedzinach ściśle powiązanych.
- Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania C ++.
- Doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu wizualne symulacje złożonych struktur danych.
- Znajomość jednej z następujących dziedzin grafiki komputerowej: DEM, BDAM, GLES 2.0, OSG, Client / Server.
- Znajomość iOS, Android Development Tools będzie dodatkowym atutem.
- Doświadczenie w procesach Agile, Automatyzacja testów i Continuous Integration będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
- Atrakcyjny system motywowania pracowników
- Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-13
Wyświetlona: 4258 razy