PHP Developer (Junior/Mid)

praca it: etat dla Veneo Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: PHP Developer PHP5 MySQL Java JavaScript

Zakres obowiązków:

- Projektowanie i implementacja aplikacji webowych
- Projektowanie baz danych
- Rozwój i utrzymanie aplikacji

Dokładny zakres obowiązków różni się od umiejętności i wybranej ścieżki rozwoju pracownika (frontend/backend developer). Dokładamy staranności, aby pracownicy mieli możliwość rozwoju w wybranych przez siebie obszarach specjalizacji.

Oferujemy pracę przy realizacji bardzo zróżnicowanych i ciekawych projektów (od aplikacji konkursowych, poprzez różnej wielkości strony internetowe, do dużych systemów dedykowanych).

Od kandydatów na stanowisko PHP Developer oczekujemy:

- Umiejętności pisania czystego i czytelnego kodu
- Bardzo dobrej znajomość PHP5 (OOP)
- Bardzo dobrej znajomość MySQL
- Dobrej znajomość JavaScript
- Samodzielności i dobrej organizacji pracy
- Zdolności analitycznego myślenia
- Umiejętności pracy zespołowej
- Przynajmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowymi atutami będą:

- Znajomość Zend Framework/Laravel
- Znajomość zagadnień związanych z wydajnością serwisów internetowych
- Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem serwisów internetowych
- Znajomość zagadnień związanych z SEO
- Znajomość UML
- Znajomość GIT i/lub SVN

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-13
Wyświetlona: 4366 razy