Programista PHP

praca it: etat dla Zebu / Poznań

Tagi: Programista PHP

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • analiza, projektowanie, tworzenie i rozbudowa portali internetowych
  • rozwijanie i integracja obecnych aplikacji www
  • tworzenie dokumentacji projektowej i dokumentowanie kodu

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym środowisku zawodowym
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu i implementowaniu aplikacji internetowych
  • bardzo dobra znajomość PHP5
  • znajomość programowania obiektowego
  • znajomość szablonów Smarty
  • dobra znajomość XML, HTML, CSS, Jquery
  • bardzo dobrą znajomość SQL oraz baz danych (MySQL)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-09-15
Wyświetlona: 5403 razy