iOS Developer

praca it: etat dla New-Invest / Szczecin

Tagi: iOS

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, współpracującego ze szwedzką firmą zajmującą się produkcją samolotów bezzałogowych, poszukuję doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy:  Szczecin/ możliwa częściowa praca zdalna
Wynagrodzenie:  4500-9800 PLN netto
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Klient oferuje:
-pracę dla międzynarodowych Klientów w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
-okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika
-elastyczne godziny pracy
-możliwość częściowej pracy zdalnej
-współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
-pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
- udział w projekcie nie maintenance-owym
-długotrwałą współpracę

Obowiązki:
- współpraca przy tworzeniu innowacyjnego projektu dla szwedzkiej firmy produkującej samoloty bezzałogowe
- odpowiedzialność za programowanie Ground Control Station (aplikacja uruchamiana na tablecie)
- programowanie związane z nowymi funkcjonalnościami i tematami bliskimi zagadnienim badawczym ( np. programowanie zagadnień fizyki – np. wpływ wiatru na tor lotu)
-współpraca ze specjalistami współtworzącymi projekt

Wymagania:
-min 2-letnie doświadczenie w programowaniu apliakcji mobilnych iOS
-wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (współpraca z osobami anglojęzycznymi)
- doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych projektów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-17
Wyświetlona: 4325 razy