.Net Developer + ASP.NET – G D A Ń S K

praca it: etat dla Lobo / Gdańsk

Tagi: Net ASP NET

Szukasz ciekawego 6-miesięcznego projektu z możliwością przedłużenia współpracy?
Mam opcję idealną dla Ciebie!
Lobo HR poszukuje .Net Developera dla firmy specjalizującej się w wytwarzaniu oprogramowania dla klientów z branży zbiórki i przetwarzania odpadów.

Miejsce pracy: Gdańsk, praca na miejscu w biurze

Wynagrodzenie:
• Do 15 500 PLN netto na B2B
*(w zależności od umiejętności technicznych)

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności systemu na platforiem ASP.NET.
• Tworzenie systemu do kompleksowej obsługi firm z branży zbiórki i przetwarzania odpadów – od bazy klientów, przez planowanie zadań i tras dla pojazdów do generowania faktur.

Wymagania:
• Znajomość .NET C#
• przynajmniej dwu letnie doswiadczenie pracy z technologia asp.net
• znajomosc Entity Framework, Angular JS, JavaScript, TypeScript
• znajomosc SQL (praca z baza danych MS SQL)
• Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe.
• Angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
• Parking,
• Relax room,
• Żłobek na terenie budynku,
• Niezbędne narzędzia i sprzęt,
• Możliwe dodatkowo szkolenia organizowane przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-06
Wyświetlona: 6796 razy