Programista C++/UE4

praca it: etat dla Atomic Jelly / Poznań

Tagi: Programista UE4 C++ Poznań Gamedev

W związku z rozwojem działalności poszukujemy zdolnego programisty C++/UE4 do naszego nowego projektu tworzonego w silniku Unreal Engine 4.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie architektury projektu gry;
  • dostarczanie rozwiązań w języku C++ z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 4, zgodnie z wymaganiami zespołu projektowego;
  • wspieranie zespołu podczas implementacji dostarczonych rozwiązań.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku programisty C++ w branży gier lub pokrewnej;
  • doświadczenie w pracy z silnikiem Unreal Engine 4 (praktyczna znajomość języka C++ oraz UE4 API, praktyczna znajomość programowania Blueprintów, ogólna znajomość edytora UE4);
  • znajomość środowiska Visual Studio;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt z supportem;
  • umiejętność pracy zespołowej, zapał do nauki i samodoskonalenia;
  • samodzielne rozwiązywanie problemów oraz dobra organizacja pracy;
  • dotrzymywanie ustalonych terminów;
  • lojalność;
  • pasja do gier.

Dodatkowymi atutami będą:

  • portfolio z własnymi projektami gier;
  • doświadczenie w programowaniu zagadnień AI;
  • doświadczenie w programowaniu UI z wykorzystaniem UMG.

Oferujemy:

  • realny wpływ na ostateczny wygląd produktu;
  • zadania pozwalające na ciągły rozwój przy ciekawych projektach;
  • elastyczne godziny pracy w biurze zlokalizowanym w centrum Poznania;
  • dobrą i swobodną atmosferę pracy;

Miejsce pracy: Poznań

Nawet jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań ale masz bogate doświadczenie w pracy na stanowisku programisty z innym silnikiem, prześlij ofertę. Rozpatrzymy każde zgłoszenie.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Atomic Jelly Sp. z o.o. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-15
Wyświetlona: 5059 razy