Senior Automation Engineer

praca it: etat dla Cyclad / Kłodzko

Tagi: IT Senior Automation Engineer

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta, innowacyjnej, wykorzystującej najnowsze technologie i wspierającej nowoczesne rozwiązania fabryki w Kłodzku poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Automation Engineer.

Opis stanowiska:
• Zarządzanie procesem automatyzacji w fabryce
• Praca z oprogramowaniem produkcji
• Rozwiązywanie wymagających problemów i opracowywanie nowych rozwiązań

Wymagania:
• Minimum 5 lat doświadczenia w sektorze automatyki przemysłowej
• Znajomość systemów automatyki przemysłowej (narzędzia, obwody i łączniki elektryczne, sterowniki PLC)
• Doświadczeniem w pracy na systemach MES (automatyczne zbieranie danych, wizualizacja, LIMS, SCADA, standardy ISA-95, B2MML, systemy ERP)
• Zaawansowaną znajomością języka angielskiego

Mile widziane:
• Podstawowa znajomość języka C#, oraz CLR, SSRS, SSIS i TSQL
• Umiejętności debugowania, oraz umiejętność czytania skryptów TSQL, C#, VB.Net i PowerShell
• Obsługa program Excel, Excel VBA i umiejętność programowania makr; znajomość MS SQL Server, MS Visual Studio
• Postawowe doświadczenie z produktami GE Intelligent Platforms Proficy: Proficy Workflow, Proficy for Manuf. Discrete, Cimplicity HMI/SCADA, Proficy WebSpace

Oferujemy:
• Pracę w najnowocześniejszej fabryce w regionie przy wykorzystaniu najświeższych technologii
• Udział w międzynarodowych projektach, wyjazdy międzynarodowe
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
• Ubezpieczenie na życie
• Pakiet sportowy
• Możliwości rozwoju osobistego

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-25
Wyświetlona: 4517 razy