Pracownik biurowy z językiem angielskim

praca it: etat dla Silver Design / Katowice

Tagi: Pracownik biurowy sekretarka

Agencja Interaktywna Silver Design zatrudni osobę na stanowisko pracownik biurowy w branży IT w siedzibie firmy w Katowicach-Piotrowicach.

Od kandydatów oczekujemy:

Minimum średniego wykształcenia,
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poparta certyfikatami bądź wykształceniem profilowym,
Bardzo dobra znajomość programów pakietu Microsoft EXCEL, WORD,
Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
Komunikatywności,
Kreatywności,
Silnej motywacji do rozwoju zawodowego i chęci uczestniczenia w rozwoju firmy,
Dobrej organizacji czasu i pracy.

Mile widziane:

Prawo jazdy kat. B,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Podstawowe obowiązki:

Wprowadzanie danych z dokumentów źródłowych w języku angielskim do systemu informatycznego,
Terminowe i precyzyjne przekazywanie informacji,
Sporządzanie grafów w programie EXCEL,
Kontakt z klientem,
Bieżąca obsługa biura.

Oferujemy:

Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
Stałe atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( Podstawa + premie ),
Kompleksowe szkolenia,
Możliwość rozwoju i awansu,
Narzędzia biurowe,
Miłą atmosferę w pracy,
Samodzielność wykonywanych obowiązków.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-11
Wyświetlona: 10181 razy