Unity 3D developer

zlecenia it dla Water Color Studio Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Unity 3D devorloper

Masz doświadczenie w tworzeniu gier? Firma Water Color Studio Sp z o.o. – stanowisko: Unity 3D game developer, Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
tworzenie środowiska gry za pomocą Unity 3D oraz jego pluginów, tworzenie modeli 3D oraz animacji za pomocą programów graficznych, tworzenie animacji szkieletowych,
Wymagania:
bardzo dobra znajomość silnika Unity 3D, znajomości programów graficznych 3D np. Maya, Blender
wiedza na temat optymalizacji modeli, tekstur, dobra znajomość C#, minimum 2 lata doświadczenia jako programista w branży, portfolio z projektami w środowisku UNITY 3D
Mile widziane :
doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla systemu Android i IOS, znajomość środowiska Android Studio / XCode IDE/ Visual Studio, Xamarin
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, indywidualnie tworzoną ścieżkę kariery
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę, do której będziesz powracał z przyjemnością
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane). Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. )

Załącznik
Pobierz Watercolor_color_Male.jpg

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-04
Wyświetlona: 5552 razy