Support Analyst

praca it: etat dla TM Consulting / Warszawa

Tagi: SQL support analyst II tier

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostarczanie drugiej linii wsparcia technicznego dla aplikacji CRM.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL;
• Znajomość PL\SQL i TSQL;
• Biegła znajomości systemów i aplikacji Microsoft (Windows, Office, narzędzia);
• Znajomości zagadnień sieciowych LAN i WAN;
• Mile widziana znajomość języków programowania (C, C++, C#, XML, VBA i.in.);
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

• Kontrola sprawności i wydajności systemów;
• Zarządzanie procesami back-end;
• Analiza i rozwiązywanie problemów.

Oferta:

 Praca w międzynarodowym środowisku;
 Szeroki wachlarz możliwości nauki zagadnień bazodanowych;
 Atrakcyjne wynagrodzenie;
 Opieka medyczna.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-10-12
Wyświetlona: 4962 razy